Piękny mecz i zwycięstwo Discover w hicie kolejki

Ten mecz zapowiadał się najbardziej interesująco w tej kolejce. Zarówno Sparta jak i Discover mieli matematyczne szanse na drugie miejsce w tabeli dające awans. Oczywiste było, że kto w tym meczu straci punkty ten automatycznie odbiera sobie okazję walki o EKSTRAKLASĘ. Spotkanie od pierwszych minut obfitowało w ładne akcje. Najpierw groźnie Sparta, ale za chwilę odpowiedź Bartka Skrobowskiego w postaci pięknej bramki. Po rzucie rożnym Sparta doprowadziła do remisu, a następnie nie wykorzystali sytuacji sam na sam. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej części spotkania znowu bardzo wyrównana walka. Pod koniec meczu zawodnik Discover po ładnej akcji wychodził na czystą pozycję i został sfaulowany w polu karnym. Damian Stąpała pewnie wykorzystał jedenastkę, natomiast Sparta zamiast skupić się w dalszym ciągu na bardzo dobrej grze skoncentrowali się na potyczkach słownych, czego skutkiem było wyrzucenie z boiska dwóch zawodników. W meczu już nie padło więcej bramek, a szkoda tylko, że spotkanie, które naprawdę mogło się podobać w końcówce zamieniło się w awanturę.