CAPGEMINI – YESSPORT

YesSport bez Adamskiego pewnie i wysoko

Spotkanie z drużyn z identycznym dorobkiem punktowym, różni ich tylko bilans bramkowy. YesSport bardzo szybko wyszedł na prowadzenie, w odpowiedzi Capgemini zmarnowalo dwie stuprocentowe okazje, jednak jak mówi powiedzenie do trzech razy sztuka i za trzecim razem udało się strzelic bramkę wyrównującą. YesSport szybko odpowedział trafieniem na 2:1, przed przerwą zdążył jeszcze podwyższyć prowadzenie przed zmianą stron. Z minuty na minutę rosła przewaga YesSportu, która została udokumentowana trzema kolejnymi trafieniami w drugiej części spotkania. Cepgemini próbując się odgryźć zmarnowało dogodne sytuacje i Niebiescy mogli dopisać sobie kolejne trzy punkty, zbliżając się tym samym do podium drugoligowej tabeli.