HLD – KOLPORTER

Udana pogoń Kolportera

W ostatnim spotkaniu tego wieczoru spotkały się drużyny okupujące dolne rejony tabeli. Kolporter nie zdobył jeszcze punktu i koniecznie chciał odmienić swoją sytuację. Pierwsze minuty spotkania to szybko strzelone dwie bramki graczy w białych koszulkach, Kolportera próbującego odrobić stratę zatrzymuje bramkarz i poprzeczka, w końcu jednak udaje się strzelić bramkę kontaktową. Z nadzieją na wyrównanie przystąpił Kolporter do drugiej połowy, jednak dobrze w tym spotkaniu funkcjonowała formacja obronna przeciwnika z bramkarzem na czele. Pomarańczowi nie poddawali się i gdy wydawało się że znowu przegrają, na dwie minuty przed końcem trafili na 2:2 i gra do końca przyniosła im upragniony pierwszy punkt.