Teva rozpoczęła to spotkanie w sześcioosobowym składzie, co już przed pierwszym gwizdkiem stawiało ich na przegranej pozycji. Jednak to właśnie błękitni trafili jako pierwsi. Otwierające trafienie z rzutu wolnego zanotował Łukasz Banaśkiewicz.
Z każdą minutą narastała przewaga Czarnych. Ekipa 4Football Team miała kilka groźnych okazji, jednak bardzo dobrze między słupkami spisywał się Marek Rutkiewicz. Dopiero Marcin Wabik strzałem między nogami bramkarza dał wyrównanie ekipie Gości. Drugą bramkę dla 4Football Team do „pustaka" zdobył Tomasz Wątor. Tuż przed przerwą, Czarni strzelili jeszcze jedną bramkę. Do sędziowskiego notesu wpisał się Marcin Tomeczek.
W drugiej odsłonie, zawodnicy gospodarzy odczuwali co raz większe zmęczenie związane z grą w niepełnym zestawieniu. Dawało to większe pole do popisu dla Czarnych, którzy w tej części również zdobyli trzy oczka. Na 4:1 trafił Tomeczek, który miał również udział przy dwóch kolejnych trafieniach.
W pierwszym z nich asystował przy golu Wątora. Druga bramka to trafienie jego autorstwa, dzięki czemu
nr. 20 na czarnej koszulce skompletował hat-tricka.