Przedostatnie spotkanie kolejki miało dość wyraźnego faworyta. Byli nim goście, którzy dzięki wygranej mogli podtrzymać nadzieje na czwarte miejsce w tabeli. Ich przeciwnik to jednak ekipa dość nieobliczalna, co szybko potwierdziło się na boisku. Choć brakowało większych emocji, lepsze wrażenie sprawiali gracze Nazwa.pl. Z czasem do głosu dochodzić zaczęli czarni, lecz zamiast ich prowadzenia mieliśmy 1:0 dla gospodarzy. Znakomicie wykorzystali oni kontrę i strzelili cenną bramkę, która wpędzała 4F w niemałe kłopoty. Zespół ten starał się odrobić stratę, lecz spora nerwowość i zagubienie w polu karnym przeciwnika sprawiało, że przed przerwą się to nie udało. Do remisu goście doprowadzili dopiero po przerwie i dość szybko wyszli potem na prowadzenie. Prowadzenie, którego nie oddali już do samego końca. Ofiarna i rozważna gra pozwoliła im dowieźć cenny rezultat do końca i zainkasować trzy punkty, dające drużynie promyk nadziei na finisz tuż za podium.