Jako drugie zaprezentowały się Kolporter i Krakodlew. Jak na sąsiadów w tabeli przystało - spotkanie było bardzo wyrównane. Gospodarze wyprzedzali swoich przeciwników aż o pięć oczek, co stawiało ich w roli faworyta. Na początku pierwszej połowy strzały na bramkę rozkładały się pół na pół, a gra toczyła się w środku pola. W miarę upływu czasu Czerwoni zaczęli zdobywać przewagę. Na ich szczęście jedyne trafienie w tej części należało do obrońcy Kolportera II który niefortunnie umieścił piłkę nie w tej siatce co potrzeba. Zawodnicy na przerwę schodzili przy stanie 0:1. Drugą odsłonę lepiej zaczęli Goście podwyższając prowadzenie po odpowiednim wykonaniu rzutu rożnego. Autorem kolejnego oczka był Tomasz Złocki. Pomarańczowi zabrali się za odrabianie strat, zaczynając od budowania konkretniejszych akcji. Gol kontaktowy to zasługa Mateusza Kluski, który idealnie wymierzył piłkę pod poprzeczkę. Na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać. Z dośrodkowania skorzystał Michał Fiet i zapisał się na listę strzelców. W rezultacie obie ekipy podzieliły się punktami bo bardzo wyrównanym spotkaniu.