Emocji nie zabrakło w starciu Nazwy.pl z Tevą. Było to bardzo ważne spotkania dla dolnych rejonów tabeli i zwycięsko wyszedł z niego zespół Tevy. Od początku zarysowała się przewaga gości, którzy po serii rzutów rożnych objęli prowadzenie. Dośrodkowanie Cichowlasa wykorzystał Łukasz Banaśkiewicz. Stracony gol pobudził nieco gospodarzy, którzy za sprawą Górkiewcza doprowadzili do remisu. Na twarzach zawodników Tevy widac było ogromną złośc, gdyż z przebiegu gry nie zasługiwali na stratę tego gola. Rządni szybkiego powrotu na prowadzenie ruszyli do zdecydowanych ataków, których zwieńczeniem było trafienie Artura Bułata. Po przerwie goście po kontrach stworzyli sobie kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale pierwszego gola w tej części gry strzelili gospodarze. Ponownie Górkiewicz okazał się mężem opatrznościowym Nazwy i strzałem w długi róg doprowadził do wyrównania. Nie załamało to jednak dobrze dysponowanych tego dnia gości, którzy znowu zdecydowanie zaatakowali. Po jednym z fauli obrońcy gospodarzy sędzia podyktował rzut wolny, który na bramkę zamienił Bogusław Orzeł. Napastnik Tevy kilka minut później podwyższył na 4:2, a jego partner z ataku Łukasz Banaśkiewicz ustalił wynik spotkania na 5:2 dla Tevy.