Jak wiele dla Napadu znaczy Mariusz Nawrot mogliśmy przekonac się w starciu "Niebieskich" z State Street II. Goście bez swojego najbardziej kreatywnego zawodnika nie byli w stanie przeciwstawic się mądremu futbolowi czwartej ekipy YesSport I Ligi gr. B i zasłużenie ponieśli wysoką porażkę. Gospodarze dominowali w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła i już przed przerwą wypracowali sobie bezpieczną przewagę. Po szybkim 2:0 gospodarze spuścili nieco z tonu, ale po chwili odpoczynku znowu ruszyli do zdecydowanych ataków i do przerwy prowadzili 4:0. Po zmianie stron Napad przesunął grę na połowę gospodarzy, ale nie przyniosło to wymiernych skutków. Po kilku minutach było już 7:0, ale podłamani goście marzyli już tylko o honorowym trafieniu. Cel swój osiągnęli, a do siatki trafił Łukasz Zagól. Za tydzień ważny test przed "Pomarańczowymi", który pokaże na co naprawdę stac tą ekipę w bieżącej kampani. Starcie z ABB zapowiada się niezwykle interesująco.