Zwieńczeniem sezonu w lidze II C było starcie Korporatów z PKO Bankiem Polskim. Świetnie zaczęli goście, którzy po mierzonym dośrodkowaniu Krzysztofa Koniecznego i celnej główce Jacka Dziduszki wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach z pasją atakowali „bankierzy", dążąc do podwyższenia wyniku, ale sztuka ta im się nie udała. W końcówce pierwszej części do głosu zaczęli dochodzić gospodarze i jedną ze swoich szans wykorzystali. Kamil Waszkiewicz trafił do siatki i na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:1. Po zmianie stron na boisku istniał już tylko jeden zespół. PKO zdominowało rywala i raz za razem meldowało się w polu karnym Korporatów. Na 2:1 trafił Dziduszko, a chwilę do siatki gospodarzy trafił Grzegorz Sienkiewicz. Gospodarze starali się odgryzać, ale świetne zawody rozgrywał bramkarz PKO – Konrad Naworol. Na kilka minut przed końcem hattrick skompletował Dziduszko, a wynik na 5:1 ustalił Krzysztof Adamczyk.