Na zakończenie środowych zmagań na obiekcie Com Com Zone obserwowaliśmy starcie topowych drużyn. Walcząca o najniższe miejsce na podium drużyna Art-Gumu podejmowała wciąż myślącą o mistrzostwie Elektrownie.

Na początku spotkania wyklarowała się przewaga gospodarzy. Jednakże gracze w czarnych koszulkach nie potrafili udokumentować jej skutecznym trafieniem. Dopiero strzał z dystansu Dariusza Kuźmy znalazł drogę do bramki rywali. Na 2:0 trafił Daniel Klim i sensacja wisiała w powietrzu. Jednakże bardzo szybko odpowiedzieli gracze Elektrowni. Mateusz Sekuła strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali. Kolejne minuty to próby obu ekip, które każdorazowo okazywały się nieskuteczne. Dopiero gospodarze przełamali swoją niemoc strzelecką.  Kamil Frasik ulokował piłkę w siatce po bardzo dobrym zagraniu ze skrzydła. Ostatnie słowo w pierwszej części spotkania należało jednak do gości, którzy jeszcze w tej części gry doprowadzili do wyrównania dzięki bramkom Sekuły i Banaszka.

Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze i to właśnie oni po raz kolejny wyszli na prowadzenie. Zespołową akcję na bramkę zamienił Grzegorz Ławrowski. Po tym wydarzeniu, Art.-Gum zdecydowanie opadł z sił i oddał inicjatywę rywalom, którzy skrzętnie z tego skorzystali. Elektrownia zdobyła trzy bramki, w bardzo krótkim odstępie czasu. Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Banaszek, a strzelanie zakończył Michał Skołyszewski, który sprytnie minął obrońcę i półwolejem ulokował futbolówkę w siatce rywali.