Jako drugie na boisku Biznes Ligi spotkały się Roban i Krakodlew. Przed meczem różnica w tabeli między zespołami stopniała do zaledwie trzech punktów. Bowiem to goście przystąpili do pojedynku w lepszych nastrojach i śmiało pokusili się o 15 bramek. Mieli Oni ułatwione zadanie ponieważ Gospodarze rozgrywali piłkę pomiędzy pięcioma zawodnikami. Po pierwszej połowie obie ekipy na przerwę schodziły przy stanie 2:7. Listę strzelców Krakodlew pewnie zapełnili: Cabaj (x3), Piotr Mirek, Porębski, Kania oraz Cieloch. Roban dzięki Białeckiemu i Śzlósarczykowi zanotował dwa oczka, niestety szybko się okazało że to wszystko na co stać dość mocno „okrojony” ze składu zespół. W drugiej połowie przewaga Krakodlew znacznie się zwiększyła. Kolejno wynik uzupełniali: Złocki (x2),Doniec (x3), Juszczyk(x2), Kania, Gruszka oraz Mirek Piotr. Lekkie i pewne zwycięstwo odnosi zespół Krakodlew notując trzy punkty do ligowej tabeli.