Nazwa.pl zmierzyła się ze Spartą w pierwszym meczu pierwszej kolejki rundy rewanżowej. Przed tygodniem obyło się bez niespodzianki – goście wygrali pewnie, różnicą dwóch goli. Przekonaliśmy się, że są w dobrej formie, a zwycięstwo pozwoliło im zmniejszyć stratę do lidera. Gospodarze nie odstawali bardzo poziomem i postawili wysoko poprzeczkę, a do remisu zabrakło niewiele. Obie ekipy od początku ruszyły ostro do pracy, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki i odbijała się od poprzeczki albo od słupków. Dopiero w 12 minucie wynik otworzył Grzegorz Klik z Sparty mocnym i precyzyjnym strzałem z prawej strony boiska. Po chwili oglądaliśmy trafienie powiększające przewagę - autorstwa Jarosława Kamińskiego, a nim skończyła się pierwsza część spotkania Jacek Tympalski jeszcze zdążył sprytnie wpisać się na listę strzelców zauważając, że golkiper rywali wysoko wyszedł do piłki. Do przerwy 3:0.

W drugiej odsłonie zawodnicy Nazwa.pl szybko złapali kontakt bo już w 23 minucie pierwsze oczko dopisał Bartłomiej Świątek, a moment później przewagę pomniejszył Damian Kubal. Uszeregowanie drużyny Sparta pozwoliło na zdobycie jeszcze dwóch oczek, które na konto zapisali Maciej Kudej i Mariusz Molenda. W miarę upływu czasu skuteczność była po stronie Gospodarzy. Najpierw Filip Górkiewicz idealnie wykorzystał rzut wolny, a po niedługim czasie niepilnowany znów umieścił piłkę w siatce. Spowodowało to że na pięć minut przed końcem spotkania walka się zaostrzyła, ale w rezultacie Sparta „doniosła” wynik do końca i zgarnęła trzy punkty do ligowej tabeli.