W starciu z Extend Vision dla Auchan Bonarka liczyły się tylko 3 punkty, które dałyby utrzymanie w II lidze. Cel swój goście zaczęli realizować od pierwszego gwizdka sędziego, nie pozwalając gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł. Na 0:1 trafił Filip Kasperkiewicz, który wykończył szybka kontrę. Po chwili było już 0:2. Mikołaj Pyś utrzymał się przy piłce w polu karnym rywala i podwyższył prowadzenie. Ozdobą meczu było trafienie na 0:3. Oskar Brandys przejął piłkę, podprowadził ją kilka metrów i huknął, nie dając szans bramkarzowi. Jeszcze przed przerwą Bartłomiej Kękuś i ponownie Brandys dołożyli po golu i do szatni obie drużyny schodziły przy prowadzeniu Auchan 5:0. W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić gospodarze i byli w stanie trzykrotnie pokonać bramkarza gości. Na pochwałę zasługują dwaj zawodnicy gospodarzy. Grzegorz Domek trzy razy podał piłkę Piotrowi Waśkiewiczowi, który zamienił je na bramki. Ostatnie trafienie dla Auchan w tym sezonie padło łupem Kasperkiewicza i goście pokonując Extend Vision 6:3 utrzymali się w II lidze!