Aby być pewnym utrzymania gospodarze musieli swoje ostatnie spotkanie co najmniej zremisować. Zadanie mieli jednak wybitnie trudne, gdyż przyszło im mierzyć się z mistrzem II ligi B, a więc drużyną RMF Maxxx. Od pierwszych minut zarysowała się zdecydowana przewaga zawodników w czarnych strojach, co zbytnio dziwić nie mogło. Gole jednak nie padały, co z pewnością mogło cieszyć gospodarzy. Wreszcie mocniej nacisnęli goście i po podaniu Wojciecha Wolana do siatki trafił Michał Szczepański. Król strzelców ligi – Wojciech Wolan przed meczem życzył sobie 6 trafień i zakończenie sezonu z okrągłą liczbą – 50 goli. Marsz ku temu wynikowi zaczął tuż przed przerwą, kiedy to podwyższył na 2:0. Gospodarzy stać było jednak na szybką odpowiedź i po trafieniu Damiana Popsuły było 1:2. Po zmianie stron byliśmy świadkami teatru jednego aktora. Wojciech Wolan długo nastawiał celownik w tym spotkaniu, ale gdy tylko się wstrzelił, piłka lądowała w siatce OSTC. Dobra współpraca z Michałem Szczepańskim zaowocowała 5 golami w drugiej połowie i 50 w całym ligowym sezonie! Do dobrej postawy Wojtka dostosowali się pozostali koledzy z zespołu. Dwa trafienia zapisał na swoim koncie Jarosław Pioterczak, wykańczając dwie wspaniałe akcje całego zespołu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem RMF-U 10:3. Powodów do świętowania na gali będzie co najmniej kilka.