Dwie różne połowy oglądaliśmy w starciu iCara z Motorolą. Pierwsza to wyraźna dominacja gospodarzy, o czym świadczy wynik do przerwy (6:1 przyp. red.). Druga odsłona to zdecydowanie lepsza postawa Motoroli, która ostro wzięła się za odrabianie strat – jak się okazało nie do końca skutecznie. Już po kilku minutach cztery bramki na swoim koncie miał Dawid Wrzodek.  „Komórkowcy” o początku spotkania powinni jak najszybciej zapomnieć. Bramka Kamila Irzyka tuż przed przerwą była zapowiedzią wyjścia z szatni ekipy Motoroli. Po przerwie na 2:6 trafił Mateusz Pączek, a w jego ślady poszedł Dariusz Wojciechowski, który ładnie zwiódł obrońcę i huknął pod poprzeczkę. Na wydarzenia boiskowe zareagował iCar. „Taksówkarzy” próbował postraszyć Maciej Piasecki, ale był to ostatni akcent Motoroli. Wynik spotkania uderzeniem z rzutu wolnego ustalił Bartosz Kwiek.