Na zakończenie ggmedia zmierzyły się z Kolporterem. Szybko dominację objęli gospodarze. Nie rozczarowali oraz nie pozwalali gościom na rozwinięcie skrzydeł. W pierwszej połowie urządzili sobie istny festiwal bramkowy, a każda akcja miała zakończenie w postaci kolejnych trafień. Łatwo i bez większego problemu po 20 minutach zapisali oni na konto osiem oczek. Już na samym początku Rafał Stokłosa zaskoczył bramkarza rywali uderzeniem z własnego pola karnego i otworzył wynik spotkania. Później kolejno na listę dopisywali się bardzo skuteczny Kowal (3x), jeszcze raz Stokłosa, Greniewicz x2 oraz Szatan. Po zmianie stron przewaga ggmedia.pl jeszcze bardziej się uwidoczniła. Pokaźna liczba bramek była związana z dość słabą postawą formacji obronnych. Łatwo i lekko przez nie przedzierali się Kowal, Kruzel oraz Greniewicz dokładając łącznie jeszcze pięć goli. Dwie ładne ale w charakterze honorowym bramki zdobyli Kluska i Fiet. W rezultacie wynik zakończył się przy stanie 13:2 i umocnił Lidera na swojej pozycji.