Kraksport i Geo-Zenit byli pierwszą parą rywali, których los skojarzył w X kolejce III ligi B. Sześć oczek więcej mieli na swoim koncie goście i dlatego szybko zyskali rolę faworytów do zwycięstwa. Różnica nie była na tyle duża, jednak Geo-Zenit, całkowicie zdominował spotkanie i pogromił „Czerwonych”.  Już w pierwszej połowie wyszli oni na czterobramkowe prowadzenie, a zawodnicy na przerwę schodzili przy stanie 5:1. Zaskakująco wynik otworzył już w pierwszej minucie gracz Kraksport – Marek Krzysztof ale szybko okazało się że to była jedyna bramka na jaką stać było tą ekipę. Szalę na swoją korzyść gracze Gości przechyli po trafieniach Grzegorza Grzesiaka (x2), Kamila Płoskonki (x2) oraz Tomasza Florka. Wszystko to dzięki składnym i konstruktywnym akcją, które pomagały łatwo przedostawać się przez linię obrony. Druga odsłona ułożyła się jeszcze lepiej dla Geo-Zenit. Powiększyli oni prowadzenie o dodatkowe siedem bramek. W rezultacie po festiwalu strzeleckim zegar zamknął się na 12. Kolejne oczka sprawnie dopisywali: Jarosław Chlebda, Tomasz Florek, Janusz Kuczek (x2) oraz Piotr Krawczyk (Hat-trick). Każdy błąd ekipy Kraksport był skutecznie wykorzystywany co przełożyło się na łatwe i lekkie zwycięstwo drużyny Geo-Zenit.