Niezwykle zacięte było przedostatnie spotkanie wieczoru, w którym Nazwa.pl podejmowała walczące nadal o miejsce na podium 4F. Faworytem byli goście, lecz już pierwsze minuty pokazały, że nie będzie im łatwo o sukces. Nazwa.pl prezentowała się bowiem bardzo dobrze, zwłaszcza w formacjach defensywnych. Czarni mieli duże problemy z ich sforsowaniem, lecz w końcu zdołali objąć prowadzenie. Kuriozalna bramka, będąca rezultatem błędu bramkarza dała jednak niespodziewane wyrównanie Nazwa.pl. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy. Strzelony gol dodał jednak białym animuszu i sprawił, że zaczęli grać jeszcze odważniej. W drugiej połowie to właśnie oni nadawali ton poczynaniom na boisku i w końcu sensacyjnie objęli prowadzenie. W tym momencie wyszła na jaw kolejna zaleta tego zespołu: dojrzałość. Nazwa.pl nie dała się zepchnąć do defensywy i nadal starała się kontrolować przebieg wydarzeń. Co prawda w końcówce 4F, nie mając nic do stracenia, zaatakowało znacznie odważniej, lecz mimo to nie było w stanie nawet wyrównać. Niespodziewanie trzy oczka zgarnęli więc gospodarze i cieszyć się mogli tym samym z drugiego w sezonie zwycięstwa.