Po historycznym, pierwszym zwycięstwie na boiskach Biznes Ligi, drużyna Nazwa.pl chciała pójść za ciosem i ponownie zdobyć komplet punktów. Również ART BLACK miał chrapkę na trzy oczka. Zawodnicy w czarnych strojach nie mogli sobie pozwolić na stratę punktów, jeśli wciąż chcieli myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.
Braki kadrowe w zespole gości spowodowały, że drużyna ta zaczęła spotkanie w 6 osobowym składzie. Skrzętnie wykorzystali to zawodnicy ekipy Nazwa.pl i zdobyli bramkę „w przewadze".
Chwilę po tym wydarzeniu, stan personalny obu ekip wyrównał się, przez co automatycznie rosły szansę ekipy ART BLACK. Zawodnicy w czarnych koszulkach doprowadzili do wyrównania, dzięki czemu odnotowano remis 1:1 do przerwy. W drugiej części gry przewagę mieli „czarni". Gol dający prowadzenie tej ekipie to uderzenie z dystansu autorstwa Andrzeja Janeckiego. Trzecią bramkę, goście zdobyli po świetnie wyprowadzonej kontrze, którą wykończył Dawid Kozłowski. Na kilka minut przed zakończeniem spotkania, Nazwa.pl zdobyła kontaktową bramkę. Po tym wydarzeniu, gospodarze zaczęli coraz bardziej nacierać na ART BLACK. Jednak zabrakło im czasu by wyrównać wynik spotkania.