Wydarzeniem kolejki było starcie 4Football Team z KDWT. Samo spotkanie było bardzo dobre, prowadzone w szybkim tempie, z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Od pierwszych minut lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, którzy momentami spychali lidera do głębokiej defensywy. Wraz z upływem minut do głosu zaczęli dochodzic goście, ale ich próby nie były na tyle groźne, aby mogły zagrozic bramce Miłosza Mikołajczyka. Wreszcie długą piłkę za plecy obrońców posłał Jakub Kocioł, a Tomasz Gardeła przelobował Piotra Ozgę i zrobiło się 1:0. Podrażnieni goście starali się błyskawicznie odpowiedziec i po upływie kilku minut ta sztuka im się udała. Na strzał zdecydował się Dawid, uderzenie to sparował Mikołajczyk, ale piłka trafiła wprost na głowę Marcina Niemkiewicza, który okazji nie zmarnował i doprowadził do wyrównania, które utrzymało się do przerwy. Druga połowa to już zdecydowana dominacja KDWT, które stawało na głowie aby wygrac ten mecz. Gospodarze nastawili się na kontrę, ale tak naprawdę w drugiej połowie nie stworzyli sobie klarownej sytuacji. Dobrze broniący się zawodnicy 4F kapitulują dopiero w momencie, w którym grają w osłabieniu. Damian Rębisz na 2:1, a po chwili ponownie Marcin Niemkiewicz i zrobiło się 3:1. W samej końcówce Gardeła zmniejszył rozmiary porażki, ale na więcej zabrakło już czasu. Po świetnym meczu KDWT pokonało 4Football Team 3:2, ale wcale nie było zespołem lepszym...