Starcie drużyn zamykających ligową tabelę obfitowało gole, groźne sytuacje i ładne akcje. Od początku do zdecydowanych ataków ruszyli gospodarze i dośc szybki wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Piorunujący początek rozluźnił nieco graczy w białych strojach i pozwolili rywalom na odważniejsze ataki. Nic jednak z tego dobrego dla gości nie wynikało, a gwoździem do trumny był rzut karny w ostatnich minutach pierwszej części. Pewnym egzekutorem okazał się Damian Kubal i na przerwę Nazwa.pl schodziła z trzybramkowym prowadzeniem. Druga częśc gry nie przyniosła żadnych niespodzianek. Nazwa szybko strzeliła czwartego gola, ale pozwoliła rywalom na honorowe trafienie. Rafał Wałkowski strzelił gola, po którym cała drużyna przez chwilę cieszyła się jakby właśnie zdobywali Puchar Świata. Uczciwie trzeba przyznac, że goście na tą bramkę zasłużyli i dopięli swego. Pomimo dużej przewagi gospodarzy nie udało im się wypracowac większej przewagi i ostatecznie wygrali z Selvitą 5:2. Pierwsze 3 punkty dla Nazwy.pl dały tej drużynie dodatkowy zastrzyk energii, który był widoczny jeszcze długo po ostatnim gwizdku sędziego.