Drugie spotkanie było dla wszystkich niemal zagadką. Nie wiadomo było bowiem, czego spodziewać się można po gospodarzach, dla których był to debiut na boiskach Biznes Ligi. Kolporter rozpoczął więc mecz ostrożnie i szanował przeciwnika. Było to słuszne podejście – okazało się bowiem, że czarni potrafią operować piłką i są dość wymagającym rywalem. To właśnie oni objęli prowadzenie – po rzucie rożnym strzelili bramkę na 1:0. Później inicjatywa należała już jednak do pomarańczowych. Doprowadzili oni do wyrównania a w kolejnych minutach mieli kilka świetnych okazji do objęcia prowadzenia. Nie wykorzystali ich jednak, co, jak to bywa w futbolu, zemściło się. Patryk Kosmal, uwalniając się spod opieki obrońców trafił bowiem na 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej oglądaliśmy długie minuty niezwykle zaciętej gry, z której jednak niewiele wynikało. Mało było sytuacji bramkowych, po których jedna ze stron mogłaby próbować przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na kilka minut przed zakończeniem meczu do siatki trafić udało się Kolporterowi, i jak się później okazało, było to jedyne trafienie w tej części gry. Debiut Max-meble.pl wypadł na remis.