Especto, które tydzień temu oddało mecz walkowerem tym razem stawiło się na rozgrywkach – „gołą” szóstką. Fakt ten wykorzystał iCar, który skutecznie zabiegał rywala i do przerwy pewnie prowadził (3:0). Na listę strzelców wpisywali się: dwukrotnie Dawid Wrzodek i raz Tomasz Zięcik. Po przerwie nastąpił krótki zryw gospodarzy, czego efektem było trafienie Piotra Gaździckiego. Sporo wiatru robił Robert Czopek, ale jego próby albo były niecelne, albo blokowali je „Taksówkarze”. Swego dopiął dopiero pod koniec meczu, ustalając wynik spotkania. Wcześniej do siatki trzykrotnie trafiał Dawid Wrzodek, który w poniedziałkowy wieczór zdobył 5 goli. Koledze z drużyny chcieli choć trochę dorównać Fryderyk Ogórek oraz Tomasz Markowski, który po podaniu Mirka Stacha przełamał niemoc w tym pojedynku.