Kolejny czwarty mecz który okazał się jednostronny tym razem pomiędzy ekipami iCar II i Korporaci. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku, ale spowodowane to było kontuzją jednego z zawodników Gości oraz brakiem możliwości zmian. Wynik otworzył Mateusz Gomularz po poprawieniu swojego bardzo mocnego strzału, który odbił się od jednego z zawodników. Po pierwszych 20min mieliśmy 1:0. Druga połowa przyniosła o wiele więcej bramek. Worek rozwiązał się po drugim trafieniu bardzo aktywnego Mateusza Gomularza, który po paru minutach dodał jeszcze dwa oczka na swoje konto. Kolejne gole należały do Bartłomieja Gomularza, Łukasza Wójcika i Marcina Bartosza. Konto zasiliła również bramka samobójcza. W ciągu 20 min „Taksówkarze” potrafili zdominować mecz co w rezultacie zacnie zasiliło ich konto w tabeli o jeszcze dodatkowe trzy punkty.