Nie zabrakło emocji także i w ostatnim meczu wieczoru, w którym KPMG podejmowało Sklepy Kocyk. Niebiescy, po świetnej w ostatnich spotkaniach postawie przystępowali do pojedynku w roli faworyta. Jednak goście od samego początku pokazywali, że nie mają zamiaru oddawać pola bez walki. Wyrówanana i pełna emocji pierwsza połowa zakończyła się co prawda prowadzeniem gospodarzy 2:1, lecz tak naprawdę końcowy rezultat starcia pozostawał nadal sprawą otwartą. I rzeczywiście, po zmianie stron doświadczyliśmy odwrócenia losów pojedynku. Zieloni, pełni zawziętości walczyli o to, by zrównać się z przeciwnikiem punktami i cel swój osiągnęli. Po dramatycznej drugiej połowie zwyciężyli 6:5 i mogli cieszyć się z trzech oczek, które są dla nich dobrym prognostykiem przed ostatnimi starciami sezonu.