W ostatnim meczu X kolejki zmierzyły się outsiderzy ligi. Zajmująca ostatnie miejsce drużyna Selvita będąca lokatę wyżej drużynę KPMG. Początek meczu jak i cała pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg. Z jednej jak i z drugiej strony nie brakowało okazji do zdobycia bramek. Sytuacje te przekładały się również na gole zdobywane przez oba zespoły. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Gola na 0:1 zdobył Grzegorz Madejczyk. Goście długo nie cieszyli się z prowadzenia, bowiem chwilę później po dośrodkowaniu z rożnego gola zdobył Michał Brysz i było 1:1. Potem prowadzenie objęli gospodarze.. Ponownie na listę strzelców wpisał się Michał Brysz. Tuz przed zakończeniem pierwszej połowy gola na 2:2 strzelił Michał Czerniakowski. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie w dalszym ciągu obie drużyny stwarzały sobie dobre okazje bramkowe. Jednak bramki padały już tylko w jedną stronę. W końcówce meczu dzięki dwóm bramkom najpierw Michała Czerniakowskiego, a chwilę potem Grzegorza Madejczyka goście zwyciężyli 2:4.