Lepszego startu zawodnicy gospodarzy wymarzyć sobie nie mogli. Piłkę po dośrodkowaniu Klika do własnej siatki skierował Olszewski i goście już od pierwszych minut meczu byli na debecie. Gdy parę chwil później na 2:0 podwyższył Raj wydawało się, że emocje w tym spotkaniu bardzo szybko się skończyły. Nic bardziej mylnego. Co prawda Sparta dążyła do zdobycia kolejnych goli, ale gdy za sprawą Olszewskiego ART BLACK złapał kontakt, ze Sparty zeszło powietrze. Druga połowa to coraz odważniejsze ataki gości, którzy wreszcie dopięli swego i doprowadzili do wyrównania. Zaledwie 2 minuty później Raj wpakował piłkę do własnej bramki i roztrwonienie przewagi przez Spartę stało się faktem. Kompletnie przybici takim biegiem boiskowych zdarzeń gospodarze nie byli wstanie wykrzesać z siebie odpowiedniej jakości, która pozwoliłaby im nawiązać walkę z rywalem, który pod koniec spotkania "wypunktował" gospodarzy i pewnie wygrał 5:2.