Cały czas walczący o mistrzowski tytuł Napad mierzył swoje siły z Interią, a więc drużyną bardzo niewygodną i dość dobrze poukładaną. Już pierwsza akcja spotkania pokazała, że gości absolutnie nie czeka tu "spacerek" i będą musieli solidnie się napracować, aby osiągnąć korzystny rezultat. Szybko stracona bramka podrażniła zawodników w niebieskich strojach i za sprawą Nawrota doprowadzili do wyrównania. Do końca pierwszej połowy mecz toczył się pod dyktando gości, którzy musieli bronić się przed groźnymi kontrami Interii. Tuż po wznowieniu gry po przerwie Moskal dał Napadowi upragnione prowadzenie. Po kilku minutach było już 1:3, a po raz kolejny do siatki trafił Nawrot. Ambitna Interia odpowiedziała dwójkową akcją Ziętary z Gruszczyńskim, której efektem był gol na 2:3. W końcówce meczu Nawrot skompletował hattrick, a Interia zdobyła jeszcze jednego gola i mecz zakończył się wynikiem 3:4.