Sędziowie: Jan Moskal

Mecze: 13

Żółte kartki: 4

Czerwone kartki: 0

Zdecydowanie więcej emocji dostarczyło spotkanie morele - Napad. Już w 1 minucie gospodarze objęli prowadzenie po rzucie karnym. Taki stan rzeczy podrażnił faworyzowanych gości i po kilku minutach za sprawą Palucha i Nawrota wyszli na prowadzenie. To nie zraziło gospodarzy i jeszcze przed przerwą strzelili 2 gole, dające im prowadzenie. W drugiej połowie nic się nie zmieniło i dalej byliśmy świadkami szalonego spotkania. Po raz kolejny przymierzył Paluch i znów mieliśmy remis. Kolejne minuty przyniosły dużą przewagę gości, którzy raz za razem marnowali klarowne sytuacje. Niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić i byliśmy tego świadkami w tym meczu. Dwie popisowe kontry i morele prowadziło 5:3. W ostatnich sekundach Nawrot zdobył 4 gola dla Napadu, ale na więcej nie wystarczyło już czasu i Napad sensacyjnie przegrał z "czerwoną latarnią" ligi.