Punktualnie o godzinie 21:15 na boisku CCZ w Nowej Hucie rozpoczęło się czwarty mecz jaki był rozgrywany w ramach XIII kolejki II ligi D. W spotkaniu tym do walki o ligowe punkty stanęły zespoły Interia.pl oraz ABB. Trzecia ekipa obecnego sezonu podejmowała w lidera, więc mogliśmy być pewni emocji w tym spotkaniu. Początek meczu lepiej ułożył się dla gości, którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie. Gola na 1:0 zdobył Krzysztof Rysz. Wraz z upływem kolejnych minut mecz stawał się coraz bardziej wyrównany. Dobrze grające obrony obu ekip sprawiały, że gra toczona była głównie w środkowej części boiska, a okazji bramkowych było bardzo mało. W jednej z nielicznych sytuacji bliscy zdobycia kontaktowego gola byli zawodnicy Interii, ale w ostatniej chwili strzał do pustej bramki zablokował obrońca ABB. Do końca pierwszej połowy utrzyma się wiec jedno bramkowy wynik. Po zmianie stron w dalszym ciągu toczona była wyrównana walka o piłkę z obu stron. W 27 minucie meczu gościom udało się drugi raz skutecznie ukłuć rywali. Sytuacje sam na sam wykorzystał Krzysztof Rysz i było 2:0. Pomimo prób ataków ze strony czarnych, taki wynik utrzymał się do samego końca meczu i ABB odniosło zwycięstwo, tym samym zapewniając sobie nadal pozycję lidera.