Iście hokejowym wynikiem zakończył się trzeci mecz, w którym zmierzyły się zespoły Napad.pl oraz IBM SWG. Już dwie pierwsze minuty przyniosły dogodne okazje gospodarzom na objęcie prowadzenia, ale jednak żadna z nich nie została wykorzystana. Skuteczniejsi w swoich atakach byli gospodarze i to oni pierwsi objęli prowadzenie po trafieniu Marcina Filipa. Jednak z każdą kolejną minutą rosła przewaga niebieskich. Szybko strzelona bramka na 1:1 przez Mariusza Nawrota dała impuls do kolejnych ataków. Gospodarze poszli za ciosem i do końca pierwszej połowy zaaplikowali swoim rywalom jeszcze kolejne cztery gole. Autorami tych bramek byli odpowiednio Mariusz Nawrot x2, Łukasz Moskal i Konrad Paluch. Bramek tych powinno być jeszcze więcej, ale albo dobrze bronił bramkarza IBM, albo gości od utraty gola ratował słupek. Drugą połowę podobnie jak pierwszą lepiej rozpoczął zespół IBM. Jako pierwsi zdobyli bramkę i było 5:2 (Wojciech Szyszko). Później do głosu doszli gospodarze. Szybko strzelone kolejne trzy bramki rozwiały wątpliwość, kto będzie górą w tym spotkaniu. Strzelcami goli byli Mariusz Nawrot x2 oraz Adrian Podwiązka. W końcówce meczu padły jeszcze dwie bramki – obie dla drużyny żółto-czarnych. Bramkarza niebieskich pokonali Cezary Górka i Wojciech Miś. Ostatecznie Napad.pl pewnie pokonał IBM SWG w rozmiarach 8 do 4. MVP meczu został Marcin Nawrot, strzelec 5 goli, prawdziwy lider i pewny punkt drużyny niebieskich.