Jako drugie grały ze sobą Teva i Napad.pl. Foworytem byli goście, lecz Tevę stać było na sprawienie niespodzianki. Pierwsza połowa ułożyła się jednak idealnie dla niebieskich. Ich niewielka optyczna przewaga dzięki skuteczności zmieniła się w dwa gole, na które zielono-niebiescy nie byli w stanie odpowiedzieć ani jednym. Na drugą połowę wyszli już jednak odmienieni. Znacznie bardziej ofensywnie usposobiony zespół Tevy ruszył do ataków i dość szybko strzelił kontaktowego gola. Od tego momentu spotkanie bardzo się wyrównało. Obie ekipy miały swoje szanse na kolejne trafienia. Trudno było odgadnąć jak może się zakończyć ten pojedynek, lecz odpowiedź dość szybko dali sami piłkarze: trzeciego gola strzelił Napad.pl i de facto rozstrzygnął mecz na swoją korzyść. Kiedy po raz czwarty trafił do siatki stało się już jasne, że to on podniesie z murawy trzy oczka. Ostatecznie niebiescy wygrali 5:1 po trafieniach Roberta Ziółko oraz Mariusza Nawrota (4). Honorowe trafienie dla Tevy zanotował Michał Nawratil.