Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Meczycho

Najciekawiej zapowiadające się starcie V serii gier nie zawiodło. Do przerwy skromnie proawadził Primost 2:1, po dwóch golach Michała Koźlaka. Jacobs odpowiedział trafieniem z rzutu karnego Krzysztofa Błońskiego. Na wstępie drugiej odsłony Jacobs trafił dwa razy. Najpierw na listę strzelców wpisał się Adam Jankowski, a następnie robił to Michał Krzempek. Po drugiej stronie boiska pięknie przymierzył Krzysztof Szewczyk i ponownie mieliśmy remis. Jacobs nie dawał jednak za wygraną i w 32. minucie ponownie był bliżej wygranej. Sprytnie po dalszym słupku uderzył Michał Siuda. To nie był koniec emocji. Na dwie minuty przed końcem w okienko bramki Jacobsa trafił Michał Koźlak. Napastnik Primostu skompletował tym samym hattricka i zagwarantował swojemu zespołowi jeden punkt.