Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Nieoczywiści bohaterowie

Szybki otwarty mecz zafundowały nam ekipy RUKO i Sterling Outsourcing. Niebiescy szybko wyszli na prowadzenie 3:0, gdy dwukrotnie snajperskim nosem w polu karnym wykazał Piotr Orlik, a raz zrobił to Mateusz Ziemianin. W ten sposób początem meczu miał swoich nieoczywistych bohaterów. Sterling wziął sie za odrabianie strat na pięć minut przed końcem odsłony. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Grzyb. RUKO jednak dobrze zareagowało na stratę dwóch goli. W 26. minucie Mateusz Ziemianin miał już na swoim koncie cztery gole i zespół w niebieskich strojach mógł spokojnie spoglądać w kierunku końca spotkania. W kolejnych minutach ekipa Piotra Orlika umiejętnie utrzymywała bezpieczną zaliczkę i bez większego zagrożenia wygrała to spotkanie.