Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Meczycho

Podziałem pounktów zakończył się hitowe starcie Fedex Kurierzy - Team Spirit. Mecz skłądał się z dwóch różnych odsłon. Pierwsza padła łupem drugiej z wymienionych ekip, która głownie za sprawą świetnej dyspozycji Karola Kowalskiego prowadziła już 4:1. Po zmianie stron Fedex wziął się do odrabiania strat. Zawodnicy w wczarnych trykotach ekspresowo odrobili straty doprowadzając do remisu już 25. minucie. Co więcej pięć minut później Piotr Surma dał prowadzenie Kurierom. Ostatnie słowo należało jednak do Team Spirit. Karol Kowalski zamienił rzut wolny na gola i w ten sposób obie ekipy podzieliły się punktami. Taki rezultat oznacza, że Fedex za tydzień w bezpośrednim meczu zagra z Florą o mistrzowski tytuł, a Team Spirit kończy sezon na trzecim miejscu.