Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 3163

Żółte kartki: 759

Czerwone kartki: 45

Mniej znaków zapytania

Pierwsze minuty meczu należały do HSBC, jednak to Sprzątamy-Kraków wyszło na prowadzenie, jako pierwsze w 10. minucie za sprawą Marco Grandinettiego. Nie minęła minuta i było 2:0. Tym razem Przemysław Kosiba świetnie uderzył piłkę z powietrza. W kolejnych minutach pierwszje odsłony ekipa Sprzątamy-Kraków kontynuowała swoją bardzo dobrą grę. Marco Grandinetti podwyżsyzł na 3:0. Na uwagę zasługuje jednak kolejne trafienie trzeciej drużyny tabeli. Jakub Wojtan efektownie uderzył pod poprzeczkę. To nie był jednak koniec emocji. Później w szeregi Sprzątamy wkradło się rozluźnienie. HSBC ekspresowo zaczęło odrabiać straty, złapało kontakt bramkowy i prawie do końca grało o remis. Dwukrotnie ekipa Marcina Kozery była blisko celu, jednak za każdym razem Sprzątamy-Kraków odpowiadało. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:4, co mocno oddaliło HSBC od pozycji medalowej.