Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 3163

Żółte kartki: 759

Czerwone kartki: 45

Dwa dublety

Walczący o utrzymanie Prisjakt nie sprostał Perfect Home Heral. Na sambójczego gola Michała Zyguły odpowiedział skuteczną przewrotką Grzegorz Pancerz i mieliśmy remis. Później jednak sprawy ręce wziął Perfect Home. Najpierw do bezpańskiej piłki w polu karnym Prisjaktu dop[adł Jan Jędrzejowski i po chwili wpakował ją do siatki. Na 3:1 z rzutu karnego podwyższył Mateusz Herdecki. Jeszcze przed przerwą swoje trafienia dołożyli Dawid Sarga i Kamil Kowalski. Pierwszy z wymienionych ładnie urwał się lewą flanką i precyzyjnie uderzył po długim słupku. Drugi popisał się efektowną "piętką" ustalając wynik pierwszej odsłony na 1:5. Druga odsłona nie była już tak efektowna. W pierwszej minucie po zmianie stron swojego drugiego gola zdobył Kamil Kowalski. odpowiedział mu Grzegorz Pancerz, dla którego również było to drugie trafienie w meczu. Rezultat w 33. minucie ustalił Dawid Kamiński.