Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7339

Żółte kartki: 2531

Czerwone kartki: 311

Świetna rywalizacja

Po bezbramkowej pierwszej odsłonie, rywalizacja na dobre rozgorzała po zmianie stron. Wynik otworzył w 23. minucie Stanislav Redzel. Żółci poszli za ciosem osiem minut później. Tym razem Redzel wcielił się w rolę asystenta, a w polu karnym dobrze odnalazł się Illia Kaplonskyi. Czerwoni nie złożyli jednak broni. Po indywidualnej akcji i strzale z dystansu na listę strzelców wpisał się Artur Kania. Meblomix nie był jednak w stanie pójść za ciosem. Wszystko za sprawą Kaplonskyiego, który szybko odpowiedział. W końcówce Czerwoni postawili wszystko na jedną kartę i nadziali się na kontratak, który wykończył Redzel. To jednak nie był koniec emocji. Tuż po wznowieniu gry fantastycznie przymierzył Łukasz Sikora. Na tym zakończyło się strzelanie w tym meczu i ostatecznie Avalon pokonał MEBLOMIX&MAZUR TRUCK SERWIS 4:2.