W meczu, który zainaugurował XII serie spotkań w II lidze A spotkały się zespoły Amway oraz Food Care. Drużyny te zajmują środkowe miejsca w tabeli, jednak zarówno jedni jak i drudzy muszą walczyć o ligowe punkty by być spokojne utrzymania na kolejny sezon. Sam mecz rozpoczął się od lekkiej przewagi zespołu gości. Częściej gościli oni na połowie rywali. Jednakże pierwsi groźną akcję przeprowadzili gospodarze, gdy piłka po strzale Jorge Garcia Felipe minimalnie minęła poprzeczkę bramki czarnych. W odpowiedzi akcję przeprowadzili goście, która zakończyła się skutecznym trafieniem Bartka Kurzeji. Chwile później było już 1:1, a wyrównującego gola zdobył Jorge Garcia Felipe. Jeszcze przed przerwą padły dwa gole, najpierw prowadzenie białym dał Tomasz Piwowarczyk, a wyrównał Jakub Kurzeja. Drugą połowę w piorunujący sposób rozpoczęli gospodarze. Już dwie pierwsze akcje przyniosły im dwie bramki, które zdobył Jorge Garcia Felipe zdobywając tym samy hattricka. Goście po utracie bramek nie poddali się. Po zagraniu ręką w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Bartosz Kurzeja. W samej końcówce czarni doprowadzili do wyrównania dzięki trafieniu Dariusza Dębosza. Tak więc mecz zakończył się wynikiem 4:4.