Tauron Dystrybucja oraz Expedition Club to zespoły, które stworzyły parę drugiego rozgrywanego dziś meczu. Przed spotkaniem oba zespoły nie były w dobrych nastrojach po zeszłotygodniowych porażkach, dlatego zarówno jednym jak i drugim bardzo zależało na zwycięstwie. Do meczu goście przystąpili w liczebnym osłabieniu bowiem w ich składzie znajdowało się tylko sześciu zawodników. Pomimo liczebnej przewagi zawodników gospodarzy początek meczu był bardzo wyrównany, a oba zespoły zmarnowały po jednej dogodnej okazji. Z czasem jednak zaczęła się zarysowywać coraz większa przewaga białych. Dzięki trafieniu Karola Kęski wyszli na prowadzenie 1:0. Nie minęły dwie minuty i było już 2:0. Tym razem strzelcem gola okazał się Andrzej Szafrański. Niebiescy starali się stworzyć jakieś okazję, ale ich strzały nie zagrażały bramce gospodarzy. W samej końcówce na 3:0 podwyższył ponownie Karol Kęska. Druga połowa to kolejne gole strzelone przez Tauron. W ich zdobywaniu brylował Karol Kęska, który dołożył kolejne dwa trafienia i w sumie w meczu zdobył ich aż cztery. Jednego gola dołożył jeszcze Maciej Morasiewicz i gospodarzy pewnie pokonali gości w rozmiarach 6 do 0.