W ostatnim najciekawszym meczu X kolejki II ligi grupy A zmierzyły się lider rozgrywek, a więc drużyna Kompanii Piwowarskiej oraz zajmującej trzecią lokatę drużyna AMARA. Mecz mógł się podobać. Oba zespoły starały się przez całe spotkanie grać techniczną i miłą dla oka piłkę. Nieznacznie lepiej w takiej sytuacji radzili sobie gospodarze i to oni do przerwy prowadzili 1:0. Po dośrodkowaniu z boku obrońca gości tak niefortunnie interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki. Zarówno jedni jak i drudzy stworzyli jeszcze kilka dogodnych okazji, ale w pierwszej połowie nie padło już więcej bramek. Więcej natomiast działo się po zmianie stron. Szybko po rozpoczęciu drugiej części spotkania na prowadzenie 2:0 wyszli gospodarze. Ładnym strzałem w tej sytuacji popisał się Daniel Wójtowicz. Na tego gola szybko odpowiedzieli goście za sprawą Marcina Bąbały i było 2:1, co zwiastowało emocje do samego końca. Białym spieszyło się by zdobyć drugiego gola, natomiast czerwoni spokojnie rozgrywali piłkę licząc na błąd ze strony rywali. Taka gra utrzymała się do końca meczu i ostatecznie Kompania Piwowarska zwyciężyła 2:1, i w dalszym ciągu pewnie lideruje w lidze.