W pierwszej rundzie sezonu mecz pomiędzy drużynami Expedition Club, a BWI Group zakończył się minimalnym zwycięstwem tych pierwszych. Stąd goście chcieli wziąć rewanż za porażkę w pierwszej kolejce sezonu. Mecz rozpoczął się od spokojnej gry obu zespołów. Akcje rozgrywane były w środku pola, a drużyny skupiały się głównie na skutecznej grze obronnej. Po upływie kilku minut zaczęły się tworzyć pierwsze groźne akcje. Jedna z nich zakończyła się skutecznym strzałem Marcina Majkowskiego i goście prowadzili 0:1. Chwilę potem było już 0:2. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Waldemar Ryndak i piłka zatrzepotała w siatce. Szybko na drugiego gola odpowiedzieli gospodarze za sprawą Wiktora Karcza i było już 1:2. W samej końcówce pierwszej połowy mogło być 2:2, ale zawodnik Expedition Club źle ułożył stopę przy strzale i w dogodnej okazji przestrzelił obok bramki. Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. Już jedna z pierwszych ich akcji zakończyła się trzecią bramką. Marcin Majkowski minął zwodem obrońcę i pokonał bramkarza gospodarzy. Po utracie kolejnego gola niebiescy starali się za wszelką cenę zdobyć kontaktowego gola, ale dobrze bronił bramkarz BWI Group. Pomimo lekkiej przewagi jaka zarysowała się w końcówce meczu na ich korzyść nie potrafili zdobyć drugiej bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla BWI Group.