Żółte kartki: 1188

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Prorocze słowa

Dobrze pierwsze minuty czwartkowej potyczki wspominać może ABB. Powracająca do zmagań ekipa najpierw wyszła na skromne prowadzenie za sprawą Stepana Kowalenki, a potem tuż po przerwie podwyższyła przewagę dzięki strzałowi Kornela Ordowskiego. Kiedy wydawało się, że nic nie zatrzyma „Białych” na 1:2 na kwadrans przed końcem trafił Kacper Skałka. Wtedy to jeden z defensorów Hitachi z przekonaniem powiedział, że mecz ten jest do wygrania i zakończy się wynikiem 3:2. Słowa te w czyn zamienił sam Paweł Kuzycz-Berezowski wyrównując na 2:2, a potem rezultat tuż przed końcowym gwizdkiem definitywnie rozstrzygnął Patryk  Steinhoff. Tym samym team Rafała Zająca zgłasza swój poważny akces do walki o najwyższe cele. Oby tak dalej!