Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9444

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Awans Granatowych

Zaległy mecz padł łupem IG Group. Granatowi wyszlo na prowadzenie w 6. minucie za sprawą Szymona Rozmusa. Minutę później na 2:0 podwyższył po składnej akcji Radosław Półchłopek. Jakby tego było mało chwilę później IG Group miało już trzy bramki zapasu. To wystarczyło by Granatowi mogli być pewni siebie w kolejnych fragmentach spotkania, utrzymując bezpieczną przewagę. Evolt mocniej przebudził się po przerwie, jednak nie był w stanie dogonić wyżej notowanego zespołu IG. Hattricka zaliczył Jaroslav Liabogov. Dwa gole i dwie asysty zaliczył Szymon Rozmus. To właśnie tych dwóch wspomnianych zawodników było wiodącymi postaciami tego meczu. Dzięki tej wygranej Granatowi wskoczyli na ligowe podium.