W kolejnym meczu spotkały się drużyny MPO i A.S.A. Od początku byliśmy świadkami wyrównanego spotkania, w którym obie drużyny miały swoje sytuacje. Na prowadzenie wyszedł zespół gości, który wykorzystał rzut rożny. Na odpowiedź MPO nie musieliśmy czekać zbyt długo, które wyrównało za sprawą fenomenalnego uderzenia Korneluka. Strata bramki nie podłamała gości, którzy za sprawą świetnie dysponowanego Wąsa, który rządził i dzielił w środku pola, raz za razem kreując partnerom okazje strzeleckie schodzili na przerwę prowadząc 6:1. Wysokie prowadzenie widocznie wybiło A.S.Ę z uderzenia, bo po przerwie dali rywalom strzelić 3 gole i uwierzyć w odrobienie strat. Nic takiego jednak się nie stało i kolejne 2 trafienia zanotowali już goście, zwyciężając ostatecznie 9:4.