W ostatnim spotkaniu rozgrywanym w ramach XI kolejki zmierzyły się zespoły Galaxy Hotel oraz Przedszkole Fair Play. Pierwsze kilka minut to gra głównie w środku pola, jak najdalej od własnej bramki zarówno ze strony jednych jak i drugim. Z czasem zarysowała się nieznaczna przewaga gości. Szybko przyniosło to efekt w postaci goli. Po błędzie obrońcy i bramkarza prowadzenie swojej drużynie dał Grzegorz Motak. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Dodatkowo jedno trafienie dołożył Artur Kucięba i goście prowadzili 4:0. Po zmianie stron gra się bardziej wyrównała. Akcję stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy. W jednej z nich na strzał z bardzo daleka zdecydował się Krzysztof Kubas i zaskoczył bramkarza zdobywając pierwszą bramkę dla drużyny A.S.A. W odpowiedzi również goście zdobyli kolejnego gola, którego strzelcem był Grzegorz Motak – strzelec w sumie czterech bramek. W samej końcówce rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Daniel Wrona, ale i tak ostatecznie goście zasłużenie zwyciężyli 5:2.