Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9445

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Styl do zapomnienia

Zaskakująco dużo problemów liderującemu RUKO sprawił ARROW. Gracze w czarnych koszulkach, pomimo że zamykają tabelę zupełnie się nie przestraszyli i wyszli na prowadzenie, jako pierwsi. Na listę strzelców wpisał się Damian Samborski, a następnie Arrow umiejętnie bronił dostępu do swojej bramki aż do 11. minuty. Wtedy to Paweł Orlik "piętką" skierował piłke do bramki i RUKO na dobre wzięło się za odrabianie strat. Przed przerwą na 2:1 trafił Piotr Kozak i od tego momentu lider grał juz zdecydowanie spokojnie. Po zmianie stron wspomniany zawodnik skompletował hattricka. Arrow był w stanie zbliżyć sie jeszcze do rywali przy stanie 3:2, jednak na więcej  Niebiescy nie pozwolili. Trzeba przyznać, że nie był to imponujący mecz, sporo było niedokładności z obu stron, a piłka często nie chciała się słuchać zawodników. Styl jednak pójdzie za chwilę w niepamięć, a trzy punkty pozostana na koncie RUKO.