Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1188

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Pewne zwycięstwo Majorela

W grze o medale pozostaje Majorel. Tym razem gracze w niebieskich koszulkach ograli PKO Bank Polski i do podium tracą jeden punkt. Spotkanie było popisem Heltona Goncalvesa. Bankowcy mieli dużo problemów z upilnowanie szybkiego napastnika Majorel, który wpisał się na listę strzelców już w 6. minucie. Przed przerwą wspomnainy zawodnik trafił jeszcze raz w 12. minucie. W drugiej odsłonie Wojciech Tybura trafił z dystansu i nadzieje Bankowców odżyły. Chwilę później Yurii Druzik skutecznie zamknął jednak akcję na drugim słupku i Majorel ponwonie miał dwa gole przewagi. Na dziewięć minut przed końcem Krzysztof Adamczyk pięknie przymierzył z dystansu i było 2:3. Ostatnie minuty ponownie jednak należały do Niebieskich. Gole Petru Avornicesei i wspomnianego Goncalvesa potwierdziły pewne zwycięstwo Majorela.