Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1202

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Niezawodny Siedlik

Kto wie, jak potoczyły by się losy tego pojedynku, gdyby Piotr Pasternak wykorzystał sytuację "sam na sam". Tak sie jednak nie stało, a później Paweł Siedlik przystąpił do rozmontowania obrony Niebieskich. Najpierw soczyście przymierzył z dystansu, a następnie sprytnym strzałem skierował piłkę do bramki będąc w polu karnym. Dwie minuty po zmianie stron na 3:0 podwyższył Kacper Mularczyk. To wprowadziło sporo rozluźnienia w szeregi Pomarańczowych, co wykorzystał j-labs. Gole Artura Widzińskiego i Bartosza Wojnarowskiego sprawiły, że znowu zrobło się ciekawie. W ostatnich minutach Niebiescy mieli trzy bardzo dobre okazje do wyrównania i tym razem, tak jak na wstępie meczu zawiodła ich skuteczność. W odpowiedzi ponownie o sobie dał znać niezawodny Paweł Siedlik, który ustalił wynik meczu na 4:2.