Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Druga wygrana Vesuviusa

W meczu otwierajacym trzecią serię gier Vesuvius ograł Autenti 3:2 i na starcie nowego sezonu może pochwalić się dwoma zwycięstwami i jedną proażką. Zawodnicy w czarnych koszulkach rozpoczęli z wysokiego C. Juz w 1. minucie płaskim precyzyjnym strzałem popisał się Michał Górnik. Autenti próbowąło odpowiedzieć, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie, a tuż po zmianie stron na 2:0 podwyższył Paweł Pędras. Biało-Niebiescy nie złożyli jednak broni. Gola kontaktoweg zdobył Michał Majkut. Nadzieje rywali zgasił jednak na cztery minuty przed końcem Przemysław Plewiński. Rozmiary przegranej dwie minuty później zmniejszył jeszcze Tomasz Łysek. Autenti musi poczekać na pierwszy punkt w obecnym sezonie przynajmniej do następnej kolejki.